Google Translate
Microsoft Translate
Jag kommer till samlingen 06:00.
Torsdag morgon går fösta bil tidigt till Bråvalla satellitparkering. Håkan P o jag åker 0600.
Ni som campar kvar på Oringen finns det någon som har plats i ett förtält för två liggunderlag eller kan man sätta upp ett litet tält bredvid nån av er? Agust och jag tänkte komma ner när jag slutar jobba på fredag sen springer vi öppna banor på lördag.
Jag har fått låna en karthållare för mtbo till imorgon (tack Anna!) men jag har en kompis jag tänkte lura med som behöver en. Någon som har till övers eller startar tidigt imorgon och vill låna ut?/Jr Wadman
Anna vill springa så vi åker själva.
Jag kommer till samlingen9,30. Får plats med 2 st till. Är bara Göran Leffler o jag imorrn.
Erik hade feber när vi kom hem. Vet inte hur det blir imorgon. Finns det någon jag kan åka med om jag skulle bli själv från Bie? Startar 12.58.
Albinson och jag passerar Folket/Olympos 10:00. Sent hem för vi käkar först på C-ort.
Forsman har en bil med 3 pers, avgång kl. 09:30 från Olympus.
Hörde ryktas om en liten samling vid folket imorgon (tis) 9.30. Jag kommer dit och hoppas det finns en plats till övers.
TIPS! Visste du att du kan gynna KOK genom att köpa till exempel kontorsmateriel, toner till skrivare etc. via vår egen sida på sponsorhuset.se!